Przedwczesny wytrysk i nadwrażliwość członka

Witam, czy w przypadku problemu zbyt wczesnego wytrysku (parę ruchów wystarczy), pomoże żel Orgasm Stopper Spray? Mój problem polega na zbyt wrażliwym członku (takie są moje osobiste wnioski).

Witam,
Orgasm Stopper spray to środek o wątpliwym działaniu. Jeżeli problem z przedwczesnym wytryskiem utrzymuje się u Pana od dłuższego czasu zdecydowanie polecam wizytę u specjalisty seksuologa, który ustali przyczyny problemu i zaleci odpowiednie leczenie farmakologiczne i/lub terapeutyczne w tym treningowe.
Jako doraźny środek na zbyt wrażliwy członek może Pan spróbować maści z lidokainą. Zawiera ona środek znieczulający ( np. Emla). Po użyciu maści zalecane jest założenie prezerwatywy, aby nie znieczulić pochwy partnerki podczas stosunku.
Poza tym może Pan spróbować masturbacji przed stosunkiem z partnerką i wtedy ten drugi raz powinien być troche dłuższy, ale tak jak napisałam wcześniej to są jedynie doraźne metody.
Pozdrawiam,
A.C

Witam, wskazana wizyta u psychologa - seksuologa w celu zebrania dokładnego wywiadu oraz podjęcia próby rozwiązania zaistniałego problemu, metodami odpowiednich ćwiczeń. Przedstawiony środek można stosować doraźnie czasem trochę pomaga.Pozdrawiam