Jak zwalczyć przedwczesny wytrysk?

Dzień dobry! Mam problem z przedwczesnym wytryskiem i nie bardzo wiem, jak sobie z tym poradzić. Treningi mięśnia Kegla nie pomagają, jak również wiele innych rzeczy, które z partnerką próbowaliśmy, tzn. powtarzanie stosunku czy zmienność pozycji oraz tempa. Jak sobie poradzić z tym problem oraz czy to, że moja partnerka nie ma ochoty na stosunek może mieć wpływ na taki stan.

Witam serdecznie!
Przedwczesny wytrysk to według definicji niezdolność powstrzymania wytrysku przed wspólnym doznaniem przyjemności obojga partnerów.

Jest to najczęstsze zaburzenie seksualne i dotyczy najczęściej młodych mężczyzn. Głównymi przyczynami tego zaburzenia są przyczyny psychologiczne – stres, brak zaufania między partnerami, obawy o utrzymanie erekcji podczas stosunku, obawa o brak zaspokojenia partnerki. Do stanu takiego może przyczyniać się również stosowanie używek (jeżeli je Pan stosuje to proszę je ograniczyć), następstwa niektórych chorób.

Istnieje kilka metod powstrzymywania przedwczesnego wytrysku, polegające na wyrobieniu nowego odruchu wytrysku, adekwatnego do oczekiwań partnerki. Najlepiej udać się do seksuologa w celu dobrania terapii najkorzystniejszej dla Państwa. Można spróbować również zastosować prezerwatywy nasączone środkiem znieczulającym, czy używaniem kremu zawierającego środek znieczulający. Można również próbować odwrócić myśli podczas stosunku i spróbować skierować je na inny temat. Można również próbować stosować metodę ucisku. Konieczne będzie z pewnością wiele tygodni ćwiczeń.
W niektórych wypadkach konieczne może być również stosowanie leków. Zachęcam do wizyty u seksuologa.
Pozdrawiam