Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mam 29 lat i problem z przedwczesnym wytryskiem - jak to zmienić?

Witam. Jak pamiętam, to od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem. Mimo iż mówiono mi, że jak będę miał stałą partnerkę, to się to zmieni, to tak nie było. Czy mógłbym prosić o pomoc, gdzie się z tym problemem udać?
ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy!

Przedwczesny wytrysk nie jest rzadkim problemem wśród mężczyzn.
Wśród przyczyn wymienia się najczęściej:
następstwa masturbacji, przebyte choroby, częstą i szybką zmianę partnerów, brak zaufania między partnerskiego, obawy o utrzymanie erekcji podczas stosunku, świadomość niemożności zaspokojenia partnerki, która w sposób decydujący utrwala problem, prowadzenie niezdrowego trybu życia (papierosy, alkohol, narkotyki), życie w ciągłym stresie.

Istnieje wiele metod radzenia sobie z tą dolegliwością, można tu wskazać:
stosowanie przed stosunkiem alkoholu, stosowanie leków, masturbowanie się przed stosunkiem, stosowanie kremów znieczulających miejscowo, stosowanie dwóch prezerwatyw, wstrzyknięcia leków znieczulających oraz metody specjalistyczne.

Jeśli były podejmowane próby zastosowania już niektórych z wymienionych metod bez skuteczności, to wskazana jest konsultacja z seksuologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy