Jak przedłużyć stosunek i opóźnić wytrysk?

Witam! Mam 30 lat i obecnie mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Moja partnerka chciałaby dłużej, a ja nie jej mogę tego zapewnić. Kiedyś problemu tego nie miałem, przynajmniej tak mi się wydaje, jednak po rozstaniu z poprzednią kobietą nie uprawiałem seksu przez dłuższy czas. Myślałem, że pierwszy stosunek z obecną partnerką przez to, że miałem taki przestój był  krótki. Jednak chyba się myliłem. Cała ta sytuacja jest dla mnie dość irytująca i powoduje nasze oddalanie się. Zależy mi na mojej partnerce i chciałbym ją usatysfakcjonować, a bliskość erotyczna jest istotnym elementem udanego związku. Ponadto nie mam zamiaru ani chęci korzystać na przykład z Viagry, aby przedłużyć nasz stosunek, bo to powoduje zanik spontaniczności. Czy istnieją jakieś zestawy konkretnych ćwiczeń, które należy regularnie wykonywać. Jak przedłużyć stosunek bez tych wszystkich środków. Może to też trzeba czasu? Proszę o poradę!

Witam serdecznie!
Przedwczesny wytrysk to według definicji niezdolność powstrzymania wytrysku przed wspólnym doznaniem przyjemności obojga partnerów.
Jest to najczęstsze zaburzenie seksualne i dotyczy najczęściej młodych mężczyzn. Głównymi przyczynami tego zaburzenia są przyczyny psychologiczne – stres, brak zaufania między partnerami, obawy o utrzymanie erekcji podczas stosunku, obawa o brak zaspokojenia partnerki. Do stanu takiego może przyczyniać się również stosowanie używek (jeżeli je Pan stosuje to proszę je ograniczyć), następstwa niektórych chorób.
Istnieje kilka metod powstrzymywania przedwczesnego wytrysku, polegające na wyrobieniu nowego odruchu wytrysku, adekwatnego do oczekiwań partnerki. Najlepiej udać się do seksuologa w celu dobrania terapii najkorzystniejszej dla Państwa. Można spróbować również zastosować prezerwatywy nasączone środkiem znieczulającym, czy używaniem kremu zawierającego środek znieczulający. Można również próbować odwrócić myśli podczas stosunku i spróbować skierować je na inny temat. Można również próbować stosować metodę ucisku. Konieczne będzie z pewnością wiele tygodni ćwiczeń.
W niektórych wypadkach konieczne może być również stosowanie leków. Zachęcam do wizyty u seksuologa.
Pozdrawiam