Przedwczesny wytrysk po nadmiernej masturbacji

Masturbowalem sie w dużo po czym mam problem z przedwczesnym wytryskiem.Nie - nie jest to niedoświadczenie przez ostatni rok mialem ponad 200 stosunkow, nic sie nie zmienilo. Bylem u seksuologa przepisal mi on lek - Priligy. Lek pomagal, niestety nie udalo mi sie go stosowac systematycznie, czyli uzylem go podczas seksu ale potem np. nastepnego dnia sie masturbowalem bez. Lek skonczylem poprawy nie ma. Czy jest jakis tanszy zamiennik? Czy ten lek leczy czy tylko zaspokaja problem na dana chwile?

Piotr Pilarski

Jest to jedyny lek stosowany w tym wskazaniu. Jest to leczenie wyłącznie objawowe.

Pozdrawiam.