Przekłucie uszu a korzystanie z solarium

czy chodzac na solarium mogę sobie przekuć uszy czy nie będzie to w niczym przeszkadzać?prosze o pilną odpowiedz bo nie wiem co zrobić

Witam tak można chodzić na solarium po przekłuciu uszu, ale parę dni po zabiegu, do póki nie zzagoi się ranka po przekłuciu to proszę w te dni nie korzystać z solarium.