Stan po usunięciu trzonu macicy i jajowodów a korzystanie z solarium

jestem prawie miesiąc po usunieciu trzonu macicy i jajowodow,czy mogę korzystać z solarium 2 razy na miesiąc po 8 minut i zacząć jezdzic na rowerku stacjonarnym?

Witam,
solarium jest ogólnie niezalecana z uwagi na szkodliwe promieniowanie.
Po operacji proponowałabym się wstrzymać do 2-3 miesięcy po wygojeniu blizn (nie wiem jaką metodą była Pani operowana) i z solarium, i z rowerkiem.

pzodrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma przeciwwskazań do korzystania z solarium. Aktywność fizyczną proszę wdrażać stopniowo.