Przemieszczenie obojczyka a prawdopodobieństwo guza

prawy obojczyk na wysokości szyi przesuną się o 2 cm wyżej od lewego.nie wiem czy to nie jest jakiś guz na kości czy to przemieszczenie jedynie.w prawym ramieniu jakieś 8 m-cy temu zerwałam wiązadło lub ścięgno-nie pamiętam dokładnie.czy to jest może przyczyna-co mam z tym robić. b.m. z radomia

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, żeby dokładnie rozwiać Pani wątpliwości musi się Pani udać do lekarza ortopedy w celu dokonania badania fizykalnego i ewentualnie innych dodatkowych badań. Prawdopodobnie przesunięcie może być wynikiem wcześniejszego urazu. Pozdrawiam