Zerwanie ścięgna palca

Witam co to znaczy zerwane sciegno palca bo mam nosic jakas szyne plastikowa przez 2 miesiace i co dalej naprawi sie samo

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ważne jest jaki dokładnie to był uraz, jakie ścięgno zostało uszkodzone i w jakim stanie zdrowia Pani jest. Proszę się udać do lekarza ortopedy celem konsultacji. Pozdrawiam