Przemijający ból brzucha i wzdęcia

Witam mam problrm czesto boli mnie brzuch caly jest duzy i wzdety wtedy nawet czasem nie moge wstac ale bol po jakims czasie mija co to moze bym prosze o rade

Witam! Opisane objawy nie są swoiste i mogą wiązać się między innymi z zaburzeniami pracy wątroby, trzustki czy jelit. Sugeruję wykonanie podstawowych badań krwi świadczących o pracy przewodu pokarmowego (ASPAT, ALAT, amylaza, lipaza) oraz usg jamy brzusznej.