Przeniesienie preejakulatu do pochwy na nieprawidłowo założonej prezerwatywie

Witam. Przed stosunkiem z moim partnerem pocałowałam go w penisa. Poczułam że jest jakiś mokry. Nie zwróciłam bardzo uwagi na to. Podczas zakładania prezerwatywa się zrolowała ale troszke i partner zauważył że źle założył i tak z kilka razy. Czy ten preejakulat mógł sie przedostać do pochwy i możliwa jest ciąża? On kilka razy dotykał rękoma tej prezerwatywy i wydaje mi sie że mógł to wytrzeć jakoś. Proszę o pomoooc!
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.