Przeniesienie szczepienia dziecka na inny termin

Witam. Pisze do panstwa ponieważ mam dylemat na temat szczepionki. Mieszkamy w uk, za kilka dni jedziemy do polski a w prYszlym tyg mamy wizyte na 3 szczepienie w 4 miesiacu dziecka. Czy mozemy przelozyc szczepienie jak wrocimy za 6 tyg. Prosze o odpowiedz. Poprzednie mieliśmy 28 sierpnia

Aleksander Ropielewski

Nie jest to korzystne rozwiazanie i najlepiej będzie wykonać szczepienie podczas pobytu w Polsce (o ile nie jest możliwe wykonanie jej w terminie w UK). Jeżeli jednak nie ma takiej możliwości to nie ma innego wyjścia jak odroczyć szcepienie o 6 tygodni.