Przepływ krwi w mózgu i tętnicach szyjnych prawidłowy

mam szumy uszne od kilkunastu lat.Ostatnio się nasiliły.Brałem betaserc,vicebrol,polfilin prawie bez efektów .Szumy są w obu uszach,czasami zmniejsza się głośnosć szumów bez powodu lub bardzo rzadko dzwoni w jednym uchu.Co mogę z tym zrobić.Leczyłem się u 3 laryngologów.Przepływ krwi w mózgu i tętnicach szyjnych prawidlowy.

Musimy dłużej pogadać, wiesz, praca,zawód, hałas, choroby, leki, wywiad rodzinny itd,itp,...Badania słuchu obiektywne i subiektywne, RM mózgu,Doppler naczyń szyjnych i kręgowych, cukrzyca, nadciśnienie, borelioza, i takie tam drobiazgi a potem powiem Ci co jest grane cha,cha,cha i Cię wyleczę lub nie. Przyjedź,