Zatykanie uszu u 33-latka

Od jakiegoś czasu męczą mnie stale zatykające się uszy. Zdarzyło mi się to już 2 raz w ciągu kilku miesięcy, wcześniej 2 razy w dłuższych odstępach czasu. Przeprowadzałem badania laryngologiczne - ustalono idiopatyczną głuchotę. Byłem leczony Encortonem i Betasercem. Dodatkowo miałem badania: EKG, RTG klatki piersiowej, RTG kręgosłupa szyj., Dopplera tętnic szyjnych - wszystkie wyszły poprawnie. Mam problemy z kręgosłupem i sztywny kart, podejrzewam również alergię na mleko.

W tym wieku te wszystkie badania to muszą być ok Przyślij badania audiometryczne, tympanometryczne, Alergia na mleko i słuch? Jaki masz zawód? Hałas?