Przepływ podtorebkowy nieco upośledzony u dziecka
BADANIE USG 5-LETNIEGO DZIECKAproszę o interpretacje.nie wiem co oznacza RI obustronnie 0,75!! tak jest opisane,przepływ podtorebkowy nieco upośledzony

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! RI jest to wskaźnik oporności naczyniowej. Pełny wynik USG w oparciu o dane kliniczne powinien ocenić specjalista, który zlecił wykonanie badania.