Przepona wolna nisko ustawiona w wyniku RTG
WYNIKI BADANIA RTG Witam, bardzo proszę o wyjaśnienie moich wyników badań : Przepona wolna nisko ustawiona, płuca bez zmian naciekowych, serce o wyrównanej talii, duże naczynia w normie. Najbardziej niepokoi mnie ta " przepona wolna nisko ustawiona " o co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam!

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania jest prawidłowy. Powinna Pani jeszcze udać się do lekarza zlecającego badanie (do lekarza prowadzącego należy decyzja o ustaleniu rozpoznania) w celu konsultacji.
Pozdrawiam.