Przepona wolna, serce mierne, pole płucne bez zmian naciekowych w wyniku RTG płuc
Witam. Wynik Rtg płuc Przepona wolna .Pole płucne bez zmian naciekowych . Serce miernie ,poprzecznie powiększone .Łuk aorty wydłużony

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na powiększenie mięśnia sercowego. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do specjalisty kardiologa.