Przepona wolna, serce mierne, pole płucne bez zmian naciekowych w wyniku RTG płuc

Witam. Wynik Rtg płuc Przepona wolna .Pole płucne bez zmian naciekowych . Serce miernie ,poprzecznie powiększone .Łuk aorty wydłużony

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na powiększenie mięśnia sercowego. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do specjalisty kardiologa.