Jaka jest interpretacja wyniku badana RTG klatki piersiowej?

Proszę i interpretację wyników RTG klatki piersiowej, wiek 38 lat kobieta. Płuca bez istotnych zmian ogniskowych. Przepona wolna, o dwułukowym zarysie lewej, mniej wyraźnie prawej kopuły przepony. Serce nie powiększone w wymiarze poprzecznym. Wnęki naczyniowe. Nieznacznie uwypuklony pień płucny. Silniej wysycony łuk aorty. Nieznacznie uwypuklony cień śródpiersia górnego, po stronie prawej: naczyniowo-opłucnowy.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki