Przepuklina jądra miażdżystego u 22-latka

Jestem po leczeniu operacyjnym prawostronnej przepukliny jądra miażdżystego L4-L5. Operacja odbyła się 4 sierpnia br. Został wstawiony implant, operacja przez nacięcie na 4-5 cm na plecach. Chciałbym zapytać czy mogę już podjąć jakiś wysiłek fizyczny np. jazda na rowerze stacjonarnym lub brzuszki? Chciałbym również dowiedzieć się czy mogę brać udział w takiej aktywności jak gra w kręgle? Pozdrawiam

Nie znam przebiegu ani efektu końcowego operacji-nie mogę więc odpowiedzieć!!! Zapewne jest Pan rehabilitowany! - Proszę zadać te pytania lekarzowi rehabilitantowi , ew.operatorowi po kontroli u niego!!! zż