Przepuklina kręgosłupa lędźwiowego

Witam mam zdiagnozowana przeplukline kregoslupa ledzwiowego mieszkam w Holandii jestem zmuszana przez lekarza zakladowego do podjecia decyzji o operacji bardzo boje sie czy musze podjac taka decyzje J

Lekarz zakładowy może postawić warunki w zakresie Pana sprawności zawodowej i dopuścić Pana do pracy tylko jeśli zoperuje Pan sobie kręgosłup. Praca z chorym kręgosłupem, nie zaopatrzonym chirurgicznie może stanowić niebezpieczeństwo dla Pana i zakładu pracy w czasie wykonywanych przez Pana czynności zawodowych.