Przepuklina odcinka lędźwiowego a ból

Witam lecze sie farmakologicznie i przeszlam juz fizjoterapie w zwiazku z moja przepuklina odcinka ledzwiowego nic nie pomaga boljest nie do zniesienia wg RMna poziomie L5 S1 widoczna jest szerokolukowa tylno lewoboczna przepuklina jadra miazdzystego na glebokosci ok 4,0mm zwezajaca lewy zachylek korzeniowy i lewy otwor miedzykregowy, co mam robic dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do neurochirurga, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Rdziłabym skonsultować się z neurochirurgiem w sprawie ewentualanych wskazań do zabiegu operacyjnego.
Pozdrawiam

Radzę jeszcze w tej sprawie skonsultować się z neurochirurgiem. Taka przepuklina w połączeniu z Pani dolegliwościami może wymagać leczenia operacyjnego. O tym jednak musi zadecydować neurochirurg po bezpośrednim badaniu i analizie Pani badań obrazowych.