Przerost kolumn nerkowych u 51-letniej osoby

co oznaczają zmiany hiperechogeniczne w obu nerkach o wyglądzie AMl / rozm. 3mmx 4mm i 5mm x 6mm / i przerost kolumn nerkowych?

Lek. Tomasz Budlewski

AML to naczyniakomięśniakotłuszczak konieczne jest poznanie objawów zobrazowanie w jakiej dokładnie części nerki znajdują się zmiany, Po poznaniu powyższych wszystkich badanych będzie można zalecić dalsze postępowanie. Proponuję koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie lub do lekarza nefrologa.