Wątroba niepowiększona o znacznie wzmożonej echogenności jak w stłuszczeniu

Kobieta37 Elbląg Wątroba niepowiększona o znacznie wzmożonej echogenności(jak w stłuszczeniu) W prawym płacie wątroby widoczna torbiel ok 12 mm.pęcherzyk żółciowy cienkościenny bez złogów drogi żółciowe nieposzerzone . obie nerki prawidłowej wielkości o zachowanym zróżnicowaniu korowo-rdzeniowym bez cech zastoju i widocznych złogów . W warstwie korowej obu nerek widoczne zmiany hyperechogenne wielkości ok 10x11mm po po stronie lewej i ok 5 mm po prawej -AML? do kontroli proszę o pomoc Magdalena

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.