Zmiany hipodensyjne w obu nerkach w TK jamy brzusznej

Zmiany hipodensyjne w obu nerkach w TK jamy brzusznej. W warstwie korowej nerki L. o śred. 4mm, w nerce P. około bieguna górnego o śred. 2 mm. Dodatkowa drobna tętnica nerkowa lewa. We wcześniejszym USG nerek z 2013 i 14 złogi tylko w nerce L. bez poszerzenia układów zbiorczych konsultowane u urologa. Analizy moczu w normie. Kobieta lat 60 po dwukrotnym usunięciu raka piersi L.(G1) w 2009 i 2010r. pod kontrolą onkologa- mamografia i USG w 2015r. z konsultacją u prowadzącego lekarza onkologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani konkretnego pytania. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.