Przerwa czasowa między zabiegami w kriokomorze a wykonaniem zabiegu laserowego

Korzystam obecnie z zabiegów w kriokomorze ,chciałabym zrobić sobie zabieg laserem frakcyjnym na twarz ,jaką bezpieczną przerwę czasową powinnam zachować pomiędzy końcem zabiegów w kriokomorze a wykonaniem zabiegu laserem?

Ja proponuję odczekać ok. 4- 6 tygodni chyba że doszło do jakiegoś uszkodzenia naskórka to przerwa powinna być dłuższa. ok 6 - 8 tygodni. Przed zabiegiem należy bezwzglednie zgłosic lekarzowi wykonującemy zabieg fakt korzystania z kriokomory aby uwzglednił to w planowaniu parametrów zabiegowych.