Przerwa w przyjmowaniu leków Alventa i Spamilan

Witam. Od około 2.5 roku leczę się u psychologa. Przyjmowałam Alventę i Spamilan. Lekarz zamieniał leczenie na Sulpiryd i Smamilan( jednak ani razu nie zdążyłam przyjąć sulpirydu). Miesiąc temu przerwałam leczenie, bo ubzdurałam sobie że mogę być w ciąży. Tutaj moje pytanie: Czy powinnam wrócić do leczenia teraz? Czy czekać na wizytę u lekarza i do tego czasu nadal nie przyjmować leków?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli w Pani stanie zdrowia nie zaszły istotne zmiany to może Pani przyjmować leki zgodnie ze wcześniejszymi zaleceniami.