Nerwica lękowa a zmiana Spamilan na Sulpiryd

witam cierpie na nerwice lekowa i przyjmowałam teraz spamilan w dawce 2 razy po 10 mg niestety bardzo sie po nim żle czułam i lekarz zmienił mi na sulpiryd czy musi byc jakis czas odstepu miedzy tymi lekami czy po odtawieniu spamilanu moge od razu wziać sulpiryd ?

Pozdrawiam.

To pytanie warto zadać lekarzowi, który zmianę wprowadził. Zdecyduje w zależności od Pani stanu i historii choroby, jak miałaby konkretnie wyglądać zmiana. Będzie także potrafił rozwiać lub wziąć pod uwagę ewentualne wątpliwości.