Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przerzedzenie włosów a stosowanie Regeneris

jestem kobietą 22l. od jakiś 2-3 lat zauważyłam że coraz bardziej przerzedzają mi się włosy(cała głowa przerzadzona),poczytałam o mezoterapii Regeneris lub Angel ,na razie chciałabym wypróbować tej tańszej-Regeneris i tu pyt: Czy jeśli robiłabym zabiegi co 10 dni przez dwa miesiące i dajmy na to że włosy by trochę odrosły to czy po roku np.stan włosów nie wróciłby do stanu przed zabiegami?wiem że zabiegi trzeba by było ponawiać,co ile? dodam że moja mama tez ma takie liche włosy(czyli genetyka)
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Zamykanie naczynek

Rozszerzone naczynka to problem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jak można sobie z nim poradzić? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są sposoby na zamykanie naczynek.

Obie metody, o których Pani pisze polegają na terapii osoczem bogatopłytkowym, które uzyskuje się z odwirowanej krwi pacjenta. W ten sposób otrzymane "zagęszczone" (w dużym stężeniu) czynniki wzrostu podane w mezoterapii mają na celu pobudzenie korzenia włosa do wzrostu. Można też stosować sprawdzoną, tańszą, mezoterapią za pomoca specjalnych preparatów zawierających substancje pobudzające krążenie wokół włosa i pobudzające wzrost. Oczywiście najważniejsze jest ustalenie przyczyny wypadania włosów. Wszystkie wymienione metody leczenia wymagają wykonania kilkukrotnych zabiegów.

0

Najlepsze efekty osiągnie Pani stosując najpierw serię zabiegów, a następnie terapię podtrzymującą, np. jeden zabieg co 3 miesiące. Proponuję również wykonać podstawowe badania biochemiczne, TSH celem oceny, czy podłożem Pani dolegliwości nie jest do tej pory niewykryte schorzenie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy