Przeskakiwanie i narośl po złamaniu głowy kości promieniowej

Witam miałem złamaną głowę kości promieniowej,zrobiła mi się w tym miejscu jakaś narośl,teraz przy różnych ruchach reki w łokciu czuje chrupanie i przeskakiwanie,lekarz stwierdził żeby to usunąć że to jest to przyczyną,czy ta narośl może znowu wyrosnąć i jak długo trwa leczenie po zabiegu?

Szanowny Panie, generalnie na wszystkie pytania odpowiedź brzmi tak. A długośc leczenia będzie zależała np. od sposobu przeprowadzenia operacji : "na otwarto" bądź artroskopowo (od kilku tygodni do kilku miesiecy łacznie z czasem rehabilitacji).
Generalnie - decyzję powinien Pan skonsultować z ortopedą, który będzie Pana osobiście operował. Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania Pana problemu.