Przeskakiwanie trzaskających kości w kolanie

Od 3 miesiecy mam straszny bol w kolanie. Jak na nie przyklekne to przy wyprostowaniu mam straszny bol.Jak zaczne ruszac tym kolanem to wtedy jest glosny trzask i bol mija, ale dzis nie chcialo mi w nim samo przeskoczyc. Po wielu probach przeskoczylo i juz moge chodzic ale bol lekki pozostal. wczoraj bylem u lekarza ortopedy i powiedzialem mu o tych dolegliwosciach ale on mnie zignorowal. Przepisal mi tabletki stuktum i tyle. Boje sie aby nie zrobilo mi sie cos gorszego z tym kolanem?

Problem dotyczy prawdopodobnie stawu rzepkowo udowego ewentualnie uszkodzenie łąkotki, prawdopodobnie trzeba wykonać artroskopię