Przeskakiwanie w kolanie

Witam,prawie 5 tygodni temu zauważyłem u siebie objawy "kolana skoczka",zaprzestałem gry w piłkę,skupiłem się jedynie na rozgiąganiu uda,było co raz lepiej więc po dwóch tygodniach postanowiłem zacząć wzmacniać mięsień czworogłowy lecz ćwiczeń zrobiłem za dużo bądź też niepoprawnie(szczególnie przysiady),od tamtej pory wyczuwam przeskakiwanie w przedniej części kolana przy zginaniu,zauważyłem też stan zapalny.Wizytę u ortopedy mam dopiero za 3 tyg.Co może być przyczyną i czy powinienem ćwiczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zaprzestać ćwiczeń i poczekać do wizyty u lekarza ortopedy. Bez badania nie można nic powiedzieć.