Przeskakiwanie w stawach i wynik badania rezonansu magnetycznego stawu barkowego

Już od ponad roku przeskakuje mi w stawach,wszystko zaczęło się os stawu barkowego,ale jakiś czas dzieje się to również w kostkach u nóg , i zdarza się ból w kolanach. Oczywiście odwiedziłam ortopedę zlecił mi rezonans oto wynik : Badanie lewego stawu barkowego wykonano w obrazach T1,T2,T2*PD-zależnych,w sekwencjach GRE,FSE,STIR,FATSAT,w trzech płaszczyznach. Nieco podwyższony w PD,FATSAT i T1 sygnał części krytycznej ścięgna mięśnia pod grzebieniowego na pograniczu nad grzebieniowym z drobnym pogrubieniem tego odcinka ścięgna . Obraz MR może odpowiadać tendinopatii ; do róznicowania w kierunku niewielkiego uszkodzenia śródścięgnistego.Typ I wyrostka barkowego łopatki. Obraz MR pozostałych uwidocznionych struktur barku ewidentnej patologii nie wskazuje,niewielkie nagromadzenie płynu w kaletce podbarkowo-ponadramiennej- BURSISTIS? Do dziś nie wiem co mi dolega bo ortopeda nic mi nie wyjaśnił,wypisał suplementy diety a objawy i ból nie ustąpiły.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania może wskazywać na nieprawidłowości w obrębie ścięgien. W przypadku braku skuteczności terapii wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.