Przeskakująca rzepka w kolanie

Od ok 4 lat przeskakuje mi rzepka w kolanie.Z czasem przyzwyczaiłam się i ból był mniejszy.Jakiś miesiac temu wyskoczyła mi tak mocno, że nie mogłam ruszac nogą i coś przeskakiwało mi po bokach rzepki.Taka malutka kuleczka która musiałam popchnac w dól zeby wyprostowac,zgiac kolano. miałam przez dwa tygodnie gips na nodze,uspokoiło sie na chwile lecz ta kulka blokowala mi kolano z tylu.Wczoraj skoczyłam delikatnie,kuleczka wrocila do przodu,znowu nie moge prostowac i zginac nogi. Co to moze byc?
KOBIETA ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane dolegliwości wskazują na uszkodzenia w obrębie stawu kolanowego. W celu ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ortopedy. Lekarz po zbadaniu oraz zleceniu badań dodatkowych ustali przyczynę dolegliwości oraz zaproponuje możliwe formy leczenia.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Szczerze mówiąc ciężko wywnioskować z Pani opisu. Może mieć Pani niestabilność rzepki, którą należy leczyć rehabilitacyjnie. Proszę zgłosić się do lekarza ortopedy

Lekarz ortopeda. W szczególności zainteresowany zagadnieniami medycyny regeneracyjnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy