Przesunięcie okresu przy stosowaniu plastrów?

Stosuję plastry. Chciałam mieć miesiąc bez okresu, tzn. bez przerwy 7-dniowej. Czy to możliwe przy plastrach? Zależy mi, bo planuję wtedy wyjazd. Ola

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Może Pani nie zrobić 7-dniowej przerwy, jeśli bardzo Pani zależy na urlopie bez miesiączki. Musi Pani nalepić plaster z nowego opakowania w dniu, w którym miał się zacząć tydzień "bez plastra".

Pozdrawiam!