Przesunięcie okresu za pomocą tabletek antykoncepcyjnych

Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Vibin i chciałabym zmienić dzień rozpoczynania kolejnego blistra z czwartku na sobotę, czy w tym celu mam przyjąć tylko 2 "białe" tabletki i od razu przejść do kolejnego blistra?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie, W przypadku przyjmowania doustnych tabletek antykoncepcyjnych, dopuszcza się skrócenie okresu przerwy lub przyjmowania tabletek placebo w celu modyfikacji sposobu przyjmowania. Należy więc dokładni tak jak Pani napisała skrócić czas przyjmowania "białych" tabletek do 2 dni i rozpocząć kolejny blister. Wtedy ochrona antykoncepcyjna będzie zachowana.