Przesuszona skóry przy łuszczycy i stosowaniu ziół

witam.mam łuszczyce od 8 lat.od niedawna zaczełam pic herbatki pokjrzywowe i melise do tego płukałam włosy octem winnym.zauwazylam ze strasznie mi to przesuszyło skóre głowy.próbowałam juz wszystkiego:linomag.emolium.cerkogel.oliwa z oliwek.papki drozdzowej.mleka z zółtkiem.oleju rycynowego i nic to nie daje...odstawiłam wszystkie herbatki czy mam przeczekac to i zejdzie samo czy co mam robic bo juz jestem bezradna.a skóra głowy jak jedna wielka sciągnieta skorupa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty dermatologa. Po ustaleniu podłoża nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.