Prześwietlenie płuc i pasmowate zwłóknienia
Moje uszanowanie! Proszę o zdiagnozowanie prześwietlenia rtg.płuc, Serce i pień naczyniowy w normie.Płuca z pojedynczymi pasmowatymi zwłóknieniami bez zagęszczeń bez zastoju w krążeniu małym.przepona wolna

MĘŻCZYZNA, 61 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Interpretacja zależy od stanu klinicznego. W pryzpadku braku objawów ze strony dróg oddechowych jest to wynik prawidłowy.