Prześwity na górnej części głowy

Witam,zawsze miałam bujne włosy,od kilku lat pokazały mi się prześwity na górnej części głowy mimo ,że włosy mi nie wypadają.Włosy mam kręcone i nie muszę robić trwałej a od kiedy zauważyłam tą przypadłość przestałam włosy rozjaśniać.Kiedyś byłam płową blondynką ,potem włosy mi ściemniały i zaczęłam rozjaśniać. Pozdrawiam

Mniejsza ilość włosów wyrastających ze skóry owłosionej głowy z wiekiem jest zjawiskiem naturalnym. Można zwrócić się do dermatologa, aby obejrzał Pani skórę, ocenił i nakreślił plan działania ewentualnie przeciwdziałający tej przypadłości.