Przeszywający ból w lewej pachwinie od 2. lat
Od 2 lat dokucza mi ból w lewej pachwinie. Jest przeszywający, zaczynało boleć gdy długo (ok. 2 h)chodziłam. Teraz wystarczy krótki spacer i wlokę nogą po ziemi, boli, nie mogę jej podnieść.. Nie wiem czy to nerw, staw czy coś innego. Ani USG, ani Rezonans, ani spotkanie z Ortopedą nic nie dały. Jestem bezsilna, ledwo chodzę i nie wiem co mam robić, do kogo mogłabym się zgłosić. Tata ma problemy z żyłami, z przepływem krwi w nich, może ma to jakiś związek?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane przez Panią objawy mogą mieć podłoże naczyniowe lub neurologiczne. Jeśli jednak miała Pani rezonans kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego a jego wynik jest prawidłowy, sugeruję wykonanie USG doppler naczyń kończyn dolnych oraz konsultację ze specjalistą naczyniowcem.