Przeszywający ból w pachwinie

Mam ból w prawej pachwinie. Na początku było to tylko lekkie uciazenie w chodzeniu, ale teraz jest bardzo mocny przeszywający ból. Nie mogę usiąść ani wstac, nie mogę także podnieść nogi. Każdy ruch prawej nogi sprawia mi ogromny ból ( mam wrażenie jakby pulsowało). Mam tez ogromne problemy w chodzeniu. Dzisiaj jest 3 dzień tego stanu. Nie wiem co może być przyczyna tego stanu. Bardzo proszę o poradę Agnieszka

Nagłe i silne dolegliwości bez urazu występują przy zapaleniu stawu czy innych struktur tej okolicy, można zastosować leki przeciwzapalne