Przewlekłe bóle brzucha w różnych miejscach

witam mam 44l jestem mężczyzną od 2l zmagam sie z stałymi bólami brzucha w rożnych miejscach jestem po wielokrotnym usg tk rm gastroskopii badan krwi niestety brak diagnozy mieszkam w malej miejscowości stad problem do specjalistycznych badan wiec lekarze wysłali mnie do psychiatry od pól roku leczony rożnymi lekami lecz bez skutku być może tu znajdę jakaś pomoc bo mam naprawdę dość życia nie śpię po nocach usypiam z zmęczenia i tak dzień za dniem błagam Irek

Witam! Jeżeli szereg przeprowadzonych badań nie wykazał żadnych zmian chorobowych w obrębie układu pokarmowego, może rzeczywiście warto zastanowić się czy dolegliwości o których Pan pisze nie mają komponenty psychicznej. Tk, rm, gastroskopia czy nawet usg to badania ściśle specjalistyczne, nie jest więc tak że lekarze odsyłają Pana do psychiatry, ponieważ nie mają możliwości wykonania dokładnych badań. Może trudno jest w to Panu uwierzyć, ale dolegliwości natury psychicznej bardzo często potrafią manifestować się bólami brzucha. Możliwe jest również że cierpi Pan na tzw. zespół jelita drażliwego, który leczy się niestety tylko objawowo. Polecam artykuł: http://portal.abczdrowie.pl/zespol-jelita-drazliwego