Przewlekłe bóle stawów

mój mąż od 2009 roku próbuje u różnych lekarzy zdjagnozować co mu dolega .Ma ciągłe bóle stawów ,nagłe i promieniujące bóle w pachwinie,częste biegunki,jest wiecznie przemęczony.Bolą go mięśnie nawet po małym wysiłku.Szybko się męczy i zaraz poci.Robił badania na bolerioze na trzy wyniki jeden był graniczny.W syntygrafi kości widać było punktowe stany zapalne lecz rzaden lekarz nie podjął tego wątku.Wiosną tego roku przeszedł operacje na zatoki mając nadzieje że po tym będzie lepiej ale nie .

Aleksander Ropielewski

Również ja nie udzielę jednoznacznej odpowiedzi ponieważ objawy są mało specyficzne i nie mając możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego oraz oceny badań dodatkowych ciężko mi zasugerować diagnozę. Z Pani opisu nasuwają mi się dwie potencjalne przyczyny dolegliwości: zaburzenia hormonalne oraz miopatie.