Przewlekłe duszności u 37-latka

Dzień Dobry, od pewnego czasu mam cały czas duszności , robiłem badania w płucach jest ok , teraz mam robione badania alergiczne ale także nic tam nie mam .Biorę leki Ventolin i Asaris ale one nic nie pomagają.

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie,
Na podstawie takiego opisu niewiele mogę powiedzieć. Wymaga Pan dokładnego badania lekarskiego. Proponuję udać się do lekarza pulmonologa.