Przewlekłe owrzodzenie podudzia

Leczę owrzodzenie lewego podudzia,przewlekłe,Przewlekła niewydolność żylna.6 lat,jestem po 2 przeszczepach skóry na nodze, i podwiązywanie żył na lewej nodze, ranę mam 10cm /10cm biorę tab.przeciwbólowe Dexak,Poltram Combo,ketonal150mgcyklo3forte,nadal się leczę i nie ma efektów proszę o pomoc.Magdalena

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi spodziewanego efektu to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.