Co robić w przypadku nieskutecznego leczenia owrzodzenia oraz przewlekłej niewydolności żylnej?

 jestem młodą meżatką i choruje na owrzodzenie od 9 lat . miałam dwa przeszczepy skóry na na tej ranie lecz się nie przyjeły z powodu bakterii .leczyłam sie u chirurga naczyniowego , Angiologa i klinka Dermatologi Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu.Jestem otyłą kobietą mam Owrzodzenie lewego podudzia ,Piodermia zgorzelinowa w obserwacji , Przewlekła niewydolność żylna , Uczulenie na penicylinę i nikotynizm . Brałam tabletki przeciw bólowe tramal 100-150mg ,Bunondol 0,2 , OxyConin 1-mg i OxyConin 20mg ketonal 100mg - 150mg stosowałam kremy na noge Hebermin, różne srebra mam uczulenia i na rozne masci iruksol i teraz stosuje masc na noge Agrosulfan proszę o pomoc dołanczam zdjecia nogi Bardzo prosze o pomoc bardzo boli nie moge spac po nocach mam bakterie gronkowiec i paciekowiec spac nie moge po nocach z bolu bardzo prosze o pomoc zle sie czuje prosze nie mam gdzie juz sie zglosic o pomoc bo nie wiedza jak mi leczyc mysle juz o samobujstwie mam dosyc bolu

Ja mogę jedynie zalecić zaprzestanie palenia, które tylko nasila dolegliwości. Niestety nie mam możliwości analizy zdjęcia jak i też wydania zaleceń z poziomu portalu internetowego. Może trzeba szukać pomocy w ośrodkach leczenia ran, wysoko specjalistycznych. Lekarz prowadzący Panią powinien znać takie miejsca, jeżeli jego możliwości terapeutyczne sie już wyczerpały. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.