Przewlekłe plamienia i starania o ciążę

witam od Listopada ubiegłego roku mam ciągle po miesiące plamienia, miesiączki trwają po 6dni a od 6 do 18, 20 dc jest plamienie. Czuje się bardzo nie komfortowo i zaniepokojona. Staram się o 2 dziecko, mam 34 lata. Na usg nic nie stwierdzono, cytologia wyszła b.d. gr.I. W pierwszą ciąże zaszłam za pomocą Clostylbegyt i Glucophage. Lekarze nie wiedzą dlaczego tak jest. Ja już nie wiem jakie mam zrobić badania, do kogo się udać. Proszę o poradę. Z góry serdecznie dziękuje.

Aleksander Ropielewski

Bez możliswości przeprowadzenia badania i oceny dotychczasowych badań trudno jest mi zaproponować możliwą przyczynę Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z endokrynologiem.