Plamienia po starania o ciążę a brak zapłodnienia

Dlaczego nie ma ciąży! Witam! w 5 dobę po owulacji i staraniach o dziecko miałam lekkie plamienie i lekki ból podbrzusza. Plamienie trwało od wieczora do następnego dnia rano. ( nigdy wczesniej plamień nie miałam) Od następnego dnia brałam luteine 3 x dziennie. Dzisiaj dostałam okres ( cykl 28 dniowy ) wynik testu negatywny. Dlaczego nie ma ciąży skoro prawdopodobnie było plamienie implantacyjne i czy dalej brać luteinę Dziekuje

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić jednoznacnzie bez możliwości przeprowadzenia badania. Możliwe, że dosżło do wczesnego poronienia w okresie okołoimplantacyjnym. Prosze kontynuować stosowanie luteiny zgodnie z zaleceniami lekarza.