Przewlekłe przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

Witam, mam taki problem. A mianowicie przewlekle przyjmuję leki przeciwzakrzepowe (xarelto), praktycznie od roku staram się również wyleczyć anemię, Od 2 tygodni przyjmuję tardyferon (1tab./noc). Od 3 tygoni mam wciąż trwający okres. Od 2 tygodni jest on zdecydowanie badziej obfity ( są dni kiedy duży tampon wystarcza mi na godzinę). Przyjmowałam przez chwilę cyklonaminę ale bez efektów.Przez te 2 tygodnie krew jest jest jasno czerwona i cały czas są duże skrzepy. Mam 22 lata.Pzdr

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa! Tak bardzo nasilone krwawienie może skutkować poważną anemią.