Symonette i Provera na zanik miesiączki

Witam.Szanowne grono lekarskie. Mam zakrzepicę lewej nogi+submasywna zatorowość płucna-Xarelto 20 na stałe-antykocepcja cilest-torbiel= tromb. nabyta +laparoskopia usunięcie jajnika prawego. Przyjmowałam symonette i proverę na zanik miesiączki regularnie nie pomogło, cyklonamina 2 tab*3 nic nie pomaga+anemia pokrwotoczna polip jest lub nie. Zalewam przy każdym kroku.Co robić dalej? Chciałabym się podjąć operacji muszę żyć normalnie, kto mi może pomóc?Nie rodziłam, nie poroniłam.Dziękuję.

Możliwe, że lek do wtórnej profilaktyki przeciwzakrzepowej nie jest odpowiednio dobrany. Współpraca specjalisty chorób naczyń z ginekologiem jest konieczna.