Przyjmowanie leków na anemię w 21. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 21 tygodniu ciąży i niestety mam anemię, lekarz zalecił mi przyjmowanie Tardyferon-Fol raz dziennie na czczo, jednak nie zapytałam go czy mam nadal przyjmować suplement dla kobiet w ciąży, w którym jest maksymalna dawka kwasu foliowego. Nie chciałabym zaszkodzić dla dziecka. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję przyjmować leki wg zaleceń lekarza prowadzącego ciąże, sądzę, że lepiej nie przyjmować tamtych suplementów lub lepiej poprosić lekarza o przepisanie samego żelaza.